KONST / Litografier / Färglitografi 7026094
nr 702 6094
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), "The metaphor", 70x54
Kondition: oramad, osignerad
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2011
kl 19:54:29
9/6 20:30:23
13/6 17:23:18
200 kr